O nas

VISCARDI KLINIKA MIKROBIOMU

Angelika Frączek-Bochenek

absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z tytułem Dietetyka, specjalistka w dziedzinie żywienia

Jej obszar ekspertyzy rozciąga się od pomocy osobom z chorobami jelit, nadwagą, zespołem metabolicznym po choroby tarczycy.

Jej pasja do mikrobiomu i szukanie zależności między pożywieniem a zdrowiem pacjenta stanowi fundament kompleksowej opieki zdrowotnej.

VISCARDI KLINIKA MIKROBIOMU

Edyta Viscardi

wykwalifikowany lekarz, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie medycyny mikrobiomu

Od wielu lat poświęca swoje zaangażowanie wyłącznie tej fascynującej dziedzinie.

W swej praktyce rzadko sięga się po konwencjonalne leki, podejście do zdrowia oparte jest na innowacyjnym zrozumieniu i regulacji mikrośrodowiska jelitowego

To podejście sprawia, że jej Klinika stanowi miejsce, gdzie pacjenci doświadczają kompleksowej opieki opartej na nowoczesnych badaniach mikrobiomu i indywidualnym podejściu do zdrowia jelitowego.

VISCARDI KLINIKA MIKROBIOMU

Angelika Kozub

specjalista ds. Obsługi Pacjenta, studentka na kierunku Dietetyka

Jej praca obejmuje stały kontakt z Pacjentami, gdzie aktywnie rozwiązuje wszelkie wątpliwości oraz odpowiada na pytania dotyczące funkcjonowania Kliniki.

Dzięki jej zaangażowaniu i profesjonalizmowi, pacjenci mogą liczyć na kompleksową i zindywidualizowaną opiekę na każdym etapie.